Nagroda Wójta Gminy Rudnik 2015

Tradycyjnie na koniec roku szkolnego Wójt Gminy Rudnik przyznał nagrody dla najlepszych za wyniki w nauce oraz za osiągnięcia w konkursach i olimpiadach przedmiotowych w roku 2014/2015. Średnia ocen na świadectwie musi wynosić minimum 4,85. Wszystkie egzaminy i sprawdziany muszą dać wynik przynajmniej 75% punktów oraz wzorową ocena ze sprawowania. W tym roku ten zaszczyt spotkał trzy uczennice naszej szkoły: Julię Rzytki, Agnieszkę Wilczek i Weronikę Zając. Uczennice odebrały nagrodę za wysokie wyniki w nauce oraz za wysoki wynik na sprawdzianie szóstoklasisty.

Do galerii zapraszamy TUTAJ

9 thoughts on “Nagroda Wójta Gminy Rudnik 2015
  1. Крупный учебный и научно-исследовательский центр Республики Беларусь. Высшее образование в сфере гуманитарных и естественных наук на 12 факультетах по 35 специальностям первой ступени образования и 22 специальностям второй, 69 специализациям.

2. It is perfect time to make a few plans for the future and it is time to be happy. I have read this post and if I may I wish to recommend you few interesting things or advice. Perhaps you could write next articles relating to this article. I want to read more things approximately it!

3. My spouse and I absolutely love your blog and find most of your post’s to be exactly I’m looking for. Do you offer guest writers to write content for yourself? I wouldn’t mind composing a post or elaborating on some of the subjects you write in relation to here. Again, awesome web log!