Informacja

PARAFIALNE TOWARZYSTWO OŚWIATOWE W GAMOWIE

Sz. P. DANUTA CYMERMAN

Szanowni Nauczyciele,

Szanowni Rodzice,

 

Zdajemy sobie sprawę, że epidemia koronawirusa stanowi ogromne wyzwanie dla nauczycieli i dyrektorów oraz rodziców i uczniów przygotowujących się do egzaminu ósmoklasisty. Okres egzaminów rozpoczyna się przecież w przyszłym miesiącu.

Zarówno władze krajowe, jak i organizacje międzynarodowe (w tym UNESCO) wskazują, że w tej sytuacji rekomendowaną alternatywą jest e-learning.

Jesteśmy świadomi, że zdecydowana większość szkół w Polsce nie dysponuje narzędziami, które mogą skutecznie zastąpić stacjonarną naukę i wdrożyć e-learning w tak krótkim czasie.

1. Proponowane rozwiązania:

Epodreczniki.pl

Ministerstwo Edukacji Narodowej opracowało e-podręczniki. Są one dostępne klikając TUTAJ. Zachęcamy do zapoznania się z ich treścią.

Niemniej, pragniemy zaznaczyć, że e-podręczniki nie stanowią materiałów przeznaczonych do samodzielnej nauki dla uczniów, przygotowujących się do egzaminu ósmoklasisty.

Platforma edukacyjna EQURS.PL

Zachęcamy Państwa również do zapoznania się z innowacyjną formułą e-learningowej nauki w postaci platformy edukacyjnej EQURS.PL. Jest ona atrakcyjna w szczególności dla uczniów. Przykładowo, profile EQURS.PL na mediach społecznościowych (Instagram) śledzi już ponad 23 tysiące młodych ludzi. Świadczy to, że uczniowie chętnie przygotowują się do egzaminu ósmoklasisty EQURS.PL.

Kursy dostępne na platformie EQURS.PL opierają się bowiem na metodzie micro-learning i składają się z lekcji video, notatek oraz interaktywnych ćwiczeń, które w przystępnej formie oraz w kompleksowy sposób prezentują wszystkie zagadnienia, które mogą pojawić się na egzaminie ósmoklasisty.

Zostały one opracowane przez doświadczonych nauczycieli i wykładowców akademickich na podstawie informatorów Centralnej Komisji Egzaminacyjnej w taki sposób, aby uczeń mógł uczyć się samodzielnie bez potrzeby selekcjonowania materiałów.

Zachęcamy do zapoznania się z lekcjami demonstracyjnymi, które są dostępne na stronie EQURS.PL w zakładce Wypróbuj teraz lub klikając TUTAJ.

Z pomocy edukacyjnej EQURS.PL korzysta już wiele gmin i szkół w całej Polsce.

2. Jak możemy pomóc w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty?

zapewnimy materiały e-learningowe EQURS.PL, przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty.
Jesteśmy pewni, że oferowane przez nas materiały mogę w znacznym stopniu zmitygować negatywne skutki spowodowane zamknięciem szkół. Zachęcamy do kontaktu z nami.

Dane kontaktowe:

mail: equrs.polska@gmail.com
telefon: 506 571 538 lub 539 611 378
Z pozdrowieniami,

Hubert Gregorski | Michał Habas http://www.tb-credit.ru/dengi-v-dolg.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *