Dzień Matki oraz Dzień Dziecka w naszej szkole

Dzień Dziecka z Dariuszem Kołodziejczykiem

Pierwszego dnia czerwca już od samego rana w naszej szkole panowało poruszenie, a to za sprawą uroczystości jaką przygotowali uczniowie dla swoim mam z okazji Dnia Matki. O godzinie 9.00. w szkolnej sali zasiadły nasze Szanowne Mamy i obejrzały przedstawienie przygotowane przez najmłodszych, a mianowicie uczniów klasy I i II. Potem starsze klasy zaprezentowały „modę na wesoło”. Najnowsze trendy prosto z Paryża podziwiały zebrane panie, a było w czym wybierać . Pojawił się strój do pracy, do ogrodu, na co dzień. Każda mogła coś dla siebie znaleźć w prezentowane kolekcji.

Spotkanie przebiegało w sympatycznej i słodkiej atmosferze, mamy przy kawie i ciastku, a uczniowie  oprócz ciasta otrzymali również lody.

1 czerwca to Dzień Dziecka, które nasi uczniowie świętowali wraz z Dariuszem Kołodziejczykiem mistrzem Polski w podbijaniu piłki, nie tylko głową, ale i różnymi częściami ciała, doskonałym sportowcem i uczestnikiem XI edycji „Mam Talent”. Niektórzy uczniowie próbowali zmierzyć swoje siły z  talentem pana Dariusza, co im się niestety nie udało, w nagrodę otrzymali pamiątkowe zdjęcia z autografem.

Ten dzień minął nam bardzo szybko i przyjemnie, tym bardziej, że nie było lekcji.

 

Zapraszamy do galerii TUTAJ