Rolkarze z całej Polski w Modzurowie!

1513Ponad 120 rolkarzy z całej Polski, Czech i Ukrainy rywalizowało w III Ogólnopolskim Biegu na Rolkach organizowanym przez Gminę Rudnik na trasie Modzurów – Pawłów.

Wśród zawodników znaleźli się również uczniowie naszej szkoły. W kategorii rolkarzy SP I-III chłopcy Tomasz Jegliczka z Gamowa zajął III miejsce. W kategorii SP IV – VI dziewczyn I miejsce zajęła Nanda Kampik z Gamowa II miejsce    Martyna Schmidt  z Gamowa III miejsce  Karina Czekała  z Gamowa.

Gratulujemy naszym uczniom osiągniętych wyników.

Więcej informacji można znaleźć TUTAJ http://www.tb-credit.ru/microzaimy.html

8 thoughts on “Rolkarze z całej Polski w Modzurowie!
  1. Woah! I’m really enjoying the template/theme of this site. It’s simple, yet effective. A lot of times it’s tough to get that „perfect balance” between superb usability and visual appearance. I must say you have done a fantastic job with this. In addition, the blog loads extremely fast for me on Internet explorer. Exceptional Blog!

2. This is very fascinating, You are an excessively professional blogger. I have joined your feed and sit up for looking for more of your fantastic post. Also, I have shared your site in my social networks