Informacja

Szanowni Rodzice

        W związku z rozporządzeniami MEN na dyrektorze  szkoły  ciąży obowiązek zorganizowania zajęć od 25.03.2020. Również w naszej szkole od zeszłego tygodnia nauczyciele poszczególnych przedmiotów organizują sposób pobierania nauki przez uczniów. Dlatego na rodzicach spoczywa obowiązek zapewnienia dzieciom środków łączności ze szkołą: komputera lub laptopa, tableta, czy też komórki. Rodzice, którzy mają słaby zasięg internetu lub nie mogą zapewnić swoim dzieciom łączności elektronicznej zobowiązani są do kontaktu ze szkołą i odbierania materiałów do nauki dla dziecka ze szkoły, ale również do dostarczenia dla nauczyciela wykonanych zadań.                     Sposób organizacji przekazywania prac w wersji papierowej zostanie ustalona indywidualnie po zgłoszeniu osób z brakiem dostępu do internetu.

      Uczniowie mogą pracować w dowolnych godzinach. Nauczyciele zadają pracę na konkretny dzień lub dni przesyłając materiały dzień wcześniej lub do godz 10 danego dnia.

    Kontaktujemy się z dziećmi za pomocą: WhatsApp, e-mail, strony internetowej szkoły,  Messengera, a także aplikacji Zoom w której można na wizji wytłumaczyć uczniowi coś, czego nie rozumie. Aplikacja Zoom może być zainstalowana w komputerze i telefonie.

      Prosimy o podanie telefonów komórkowych dzieci lub kont mailowych. Nauczyciele wychowawcy są do Państwa dyspozycji.

       Uczniowie mają obowiązek odrabiania prac i przesyłania nauczycielowi. Są również oceniani.

     Postaramy się, aby nadmiar pracy nie był zbyt obciążający, dlatego niektóre zajęcia zostaną ograniczone w liczbie lub całkowicie zdjęte z planu. Uaktualnimy plan i rozpiszemy poszczególne godziny lekcji w danym dniu.

Pozdrawiam

 Danuta Cymerman – dyrektor szkoły

Kontakt telefoniczny: (+48)  798 138 639

http://www.tb-credit.ru/zaimy-na-kartu.html

9 thoughts on “Informacja
  1. Thank you for any other wonderful article. Where else may anyone get that kind of information in such a perfect way of writing? I have a presentation next week, and I am at the look for such information.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *