Konkurs biblioteczny w Rudniku

       W dniu 8 listopada 2018 r. w Gminnym Centrum Informacji w Rudniku odbył się konkurs organizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną .

       Nasi uczniowie również wzięli udział w zmaganiach z rówieśnikami z pozostałych szkół. Były różne kategorie odpowiednio dla każdej klasy. I tak uczniowie klas I-III mieli wykonać pracę plastyczną pod hasło „Kto ty jesteś? Polak mały”. Klasy IV recytowały wiersze patriotyczne, klasy V pisały test z wiedzy na temat nieodległości, klasy VI odczytywały wzorcowo fragmenty książek Adama Bahdaja, klasy VII pisały dyktando, a klasy VIII recytowały wybrany przez siebie wiersz Zbigniewa Herberta. Nasi uczniowie zajęli następujące miejsca:

Sandra Baron II miejsce w czytaniu fragm. powieści Bahdaja

Alexander Affa III miejsce w teście o niepodległości

Emilia Strzeduła III miejsce w recytacji poezji Zbigniewa Herberta

Zwycięzcy otrzymali dyplom i bon do księgarni, a każdy uczestnik dostał coś słodkiego na pocieszenie. Naszym uczniom gratulujemy! http://www.tb-credit.ru/kredit-online.html

One thought on “Konkurs biblioteczny w Rudniku
 1. Jaki serwer pod stronę www warto kupować? Najlepszy serwer dla strony internetowej chce od kilku elementów, w niniejszym mas witryny i wymienianego ruchu miesięcznego. Jeżeli poszukujesz wydajnego i taniego rozwiązania hostingowego, hosting współdzielony może żyć powszechnie dobrym gatunkiem. Shared hosting jest, jak dużo stron internetowych są hostowane na jakimś serwerze, co poprawia utrzymać koszty w dół. Cloud hosting istnieje wyjątkowo możliwość, że dużo kobiet widzi za dobre ze względu na jego skalowalność i pewność. VPS (wirtualny serwer prywatny) hosting to druga wersja, jaka płaci większą sprężystość i obserwację nad środowiskiem serwera, lecz ma myśl do funkcjonowań kosztowniejsze niż hosting współdzielony. Ostatecznie, najlepszy serwer dla części komputerowej będzie dążyć z konkretnych potrzeb.

  Na co dać uwagę przy zakupie serwera WWW 1. Wydajność serwera: Szukając serwera internetowego, istotne jest, by nadać pod przyczynę jego wydajność. Szukaj serwera, jaki nosi korzystną moc procesora oraz myśli RAM do obsługi ruchu na płaszczyźnie.

  Pojemność pamięci masowej: Ważne jest podobnie, aby rozważyć liczbę środowiska do składania przydatnego na serwerze internetowym podczas tworzenia zakupu. Upewnij się, że serwer elektroniczny może pomieścić każde znane witryny, jak także wszystkie dalekiego wzrostu.

  Kompatybilność systemu operacyjnego: Upewnij się, że dostajesz serwer internetowy, który istnieje słuszny z zespołem operacyjnym, który chcesz używać dla naszej witryny.

  Funkcje bezpieczeństwa: Ponieważ strony internetowe stoją się coraz szczególnie narażone na cyberataki, szukaj serwerów, które sprzedają funkcje bezpieczeństwa, takie jak skanowanie szkodliwego oprogramowania i warta przed atakami DDoS (distributed denial of service).

  Polecenie i współpraca techniczna: Upewnij się, że sprzedawca oferuje dobre zachęcenie kupującego a usługę technologiczną w wypadku, gdy napotkasz pewne tematy z serwerem elektronicznym czy kartą elektroniczną w ogóle.

  jaki hosting wordpress

  Pomocy z inwestowania w jasnej skuteczności hostingu serwera 1. Zwiększona niezawodność: Wielka sprawność serwera hostingowego zapewnia największą pewność w porównaniu do obcych charakterów hostingu. Dzieje się tak, ponieważ infrastruktura jest skonstruowana z siłą na błędy, co znaczy, iż gdyby jeden serwer ulegnie awarii, inny zdobędzie jego usytuowanie bez powodowania zaburzeń w świadczeniu usług.

  Poprawiona skalowalność: Z szlachetnej skuteczności serwera hosting, można swobodnie skalować w głowę czy w dół, gdy to potrzebne, aby pomieścić doskonalące się wymagania biznesowe i ruchy ruchu. Leczy toż dostarczyć, że Twoja strona elektroniczna czy aplikacja przenigdy nie zabraknie zasobów i odczuwa wygodna do obsługi klientów przez wszystek sezon.

  Zwiększone bezpieczeństwo: Duża efektywność serwera hostingowego oferuje rozszerzone służby bezpieczeństwa, takie jak wieloczynnikowe uwierzytelnianie, granicy i DDoS kontroli w sensie zapobiegania nieautoryzowanego kontaktu do bezpośrednich określonych czyli sposobów. Potrafisz żyć poważny wiedząc, że dane Twojej instytucji będą estetyczne od zagrożeń cybernetycznych, takich jak złośliwe próby ataku, wirusy lub czarne oprogramowanie.

  Oszczędność kosztów: Wkładanie w wysokiej skuteczności serwer hosting może zaoszczędzić kapitały w większej perspektywie, ponieważ eliminuje potrzebę aktualizacji mebla czy oprogramowania szczególnie ze względu na rosnące zlecenie czy nowości w technice. Więc rzadko zmniejsza koszty administracyjne, takie jak kursy produkcji połączone z prowadzeniem serwerów ręcznie także kursy działalności powiązane z stałym zarządzaniem serwerów na najwyższym szczeblu wydajności, nawet skoro są one obojętne albo nie są polecane przez konsumentów nieprzerwanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *