W dniu 20 kwietnia rozegrano na boisku sportowym w Studziennej zawody powiatowe „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii U 10 i U 12 wśród chłopców i dziewczyn.
Nasza szkoła wystawiła drużyny prawie w wszystkich kategoriach. Najlepiej poradziły sobie dziewczyny w kategorii U 12, które wygrały wszystkie mecze w grupie i w finale spotkali się z szkołą podstawową nr 13 w Raciborzu. Po bardzo zaciętym meczu i wyrównanej walce był remis 1:1 i o tym kto wygra mecz zadecydowały rzuty karne. W nich lepsza okazała się szkoła nr 13 w Raciborzu wygrywając 1:0. Skład dziewczyn: Paulina Buchta, Karolina Dyjak, Justyna Fojcik, Lena Miłek, Julia Rybka, Marysia Strzeduła i Bożena Wilczek.
Chłopcy z zmiennym szczęściem zaprezentowali się w swoich grupach i osiągnięte wyniki meczów nie pozwoliły im awansować do decydującej rywalizacji. Kadra chłopców U 12 z Gamowa: Paweł Affa, Dawid Jegliczka, Beniamin Kampik, Daniel Pendziałek, Mikołaj Kampik, Kacper Musioł, Sebastian Pendziałek.
Gratulujemy uzyskanych wyników i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach.