RELIGIA

Drodzy uczniowie w czasie, kiedy pozostajecie w domu zachęcam was do obejrzenia ciekawych filmów religijnych, zaproście do oglądania całe swoje rodziny. Poniżej daję kilka ciekawych propozycji. Po powrocie do szkoły będziecie mieli okazję o nich porozmawiać.
Proszę również o przesłuchanie i przyswojenie piosenek religijnych związanych z okresem Wielkiego Postu. Poza podanymi propozycjami bardzo proszę o regularne sięganie do Słów Pana Boga w Piśmie Świętym. Znajdźcie czas na czytanie i rozważanie Słów, które mówi do nas Pan Bóg. Wystarczy 5-10 minut codziennie, czy to tak dużo? Bardzo pomocna może być darmowa aplikacja pt.”Modlitwa w drodze”. Katechetka, Daniela Stiebler

Materiały znajdują się TUTAJ http://www.tb-credit.ru/

7 thoughts on “RELIGIA
  1. Thank you for any other fantastic article. Where else may anyone get that kind of information in such a perfect approach of writing? I have a presentation next week, and I am at the look for such information.

2. Hi just wanted to give you a quick heads up and let you know a few of the images aren’t loading correctly. I’m not sure why but I think its a linking issue. I’ve tried it in two different internet browsers and both show the same results.

3. fantastic publish, very informative. I wonder why the other experts of this sector do not realize this. You should continue your writing. I am sure, you have a huge readers’ base already!