Kiermasz bożonarodzeniowy 2019

Skoczne kolędy, występy przedszkolaków i jasełka uczniów naszej szkoły, a do tego ciasto, kawa, ciepły bufet – tak w sobotę 21 grudnia mieszkańcy Gamowa spędzali wieczorny, sobotni czas.

O 17.00. rozpoczął się kiermasz bożonarodzeniowy, z którego dochód przeznaczony był na dofinansowanie naszej placówki. Pomimo wieczornej pory mieszkańcy licznie przybyli do szkoły. Jako pierwsze wystąpiły przedszkolaki w piosence o świętym Mikołaju, a później uczniowie ze starszych klas w bardzo współczesnym spektaklu o narodzeniu Chrystusa i spędzaniu czasu świątecznego.

Była okazja by kupić coś słodkiego, usiąść i porozmawiać.

Rozstrzygnięto również konkurs na szopkę bożonarodzeniową. Uczniowie wraz z rodzicami wykonali bardzo ciekawe prace, każda zasługiwała na wyróżnienie, dlatego też każdy uczestnik konkursu został nagrodzony bardzo fajną grą planszową.

Dziękujemy za przybycie i spędzenie tego przedświątecznego czasu z nami. Wszystkim mieszkańcom Gamowa, uczniom, rodzicom życzymy radosnych, zdrowych Świąt Narodzenia Jezusa, a w Nowym 2020 Roku wszelkiej pomyślności.

Zapraszamy do galerii zdjęć oraz do filmu.Zapraszamy do galerii TUTAJ http://www.tb-credit.ru/zaimy-online.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *