„Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło, wtedy dopiero wszystko się zaczyna…”

24 czerwca w naszej szkole uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2021/2022. Był to trudny rok. Po prawie dwuletniej nauce zdalnej nie wszyscy umieli „wskoczyć” na właściwe tory uczenia się. Na szczęście dzięki życzliwości nauczycieli i przy współpracy z rodzicami wszyscy uczniowie zostali klasyfikowani. W ten upalny piątkowy dzień stawili się po odbiór świadectw.

Na szczególne pożegnanie zasłużyła klasa 8: Alexander Affa, Artur Musioł, Mateusz Musioł, Piotr Musioł, Marcin Niewiadomski, Adrian Strzeduła, Agnieszka Strzeduła, Teresa Wilczek. Żal nam było rozstawać się z nimi, bo spędzili w naszej szkole równe 8 lat. Była to bardzo radosna, przebojowa i zdolna klasa. Bardzo dużo zadawali pytań, a niekiedy nawet specjalnie zagadywali nauczyciela doprowadzając co niektórych belfrów  do utraty nerwów. Ciekawe pomysły na spędzenie czasu w szkole i gotowość do pracy w grupie, opieka nad młodszymi uczniami, a czasami upartość i buta- to cechy charakterystyczne uczniów tej klasy.

Życzymy naszym absolwentom dużo determinacji w dążeniu do celu, życzliwych ludzi wokół siebie, wielkich ambicji, nowych możliwości i samych dobrych ocen w nowej szkole.