Zajęcia sportowo plastyczne Gamów – Szonowice 2013

Dnia 3 czerwca 2013 roku XI Bieg Rudnicki został odwołany. W związku z tą sytuacją uczniowie Szkoły Podstawowej w Gamowie i Szkoły podstawowej i Gimnazjum w Szonowicach spotkali się w Szonowicach. Nauczyciele zorganizowali zajęcia sportowo plastyczne.

Na Sali gimnastycznej odbyły się mecze halowej piłki nożnej w różnych kategoriach i poziomach wiekowych.

Więcej informacji czytaj TUTAJ.

Fotoreportaż można przejrzeć TUTAJ

9 thoughts on “Zajęcia sportowo plastyczne Gamów – Szonowice 2013
  1. Greetings from Carolina! I’m bored to death at work so I decided to check out your website on my iphone during lunch break. I enjoy the knowledge you present here and can’t wait to take a look when I get home. I’m shocked at how quick your blog loaded on my cell phone .. I’m not even using WIFI, just 3G .. Anyhow, fantastic site!

2. I am extremely impressed with your writing skills and also with the layout on your blog. Is this a paid theme or did you customize it yourself? Either way keep up the nice quality writing, it’s rare to see a nice blog like this one these days.

3. Greetings from Idaho! I’m bored to tears at work so I decided to check out your site on my iphone during lunch break. I really like the info you present here and can’t wait to take a look when I get home. I’m shocked at how quick your blog loaded on my cell phone .. I’m not even using WIFI, just 3G .. Anyhow, wonderful site!