Sukces pierwszaków!

Chłopcy z pierwszej klasy wspomagani przez kolegów z Szonowic uczestniczyli w kwalifikacjach turnieju Tymbark. Beniamin, Paweł, Dawid, Daniel, Marcel, Kacper, Bartłomiej i Kamil wraz z trenerem p. Stefanem Affą w rozgrywkach w Pawłowie zakwalifikowali się do finałowego turnieju, który odbędzie się 8 listopada 2018 r. Życzymy powodzenia.

Informacja o egzaminach ósmoklasistów

Uwaga Ósmoklasisto!!!

W dniach 27-29 listopada 2018 r.

odbędą się próbne egzaminy organizowane przez wydawnictwo OPERON

27 listopada 2018 r.- j.polski

28 listopada 2018 r. –matematyka

29 listopada 2018 r.-j.obcy

W dniach 18-20 grudnia 2018 r. odbędą się także próbne egzaminy organizowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.

Próbne egzaminy mają na celu pokazać uczniom jak będzie wyglądał egzamin kwietniowy, co już potrafią, a czego jeszcze muszą się nauczyć i powtórzyć.